مرکز اسناد و کتابخانه دیجیتال

کتابخانه دیجیتال کمیته سد و مدیریت حوضهدستاورد فعالیت‎های علمی و تخصص انجام شده توسط اعضای کمیته سد و مدیریت حوضه که از زبده‎ترین نیروهای متخصص و علمی فعال در صنعت آب تشکیل شده اند، در قالب فایل سخنرانی‎های ارائه شده، بازدیدها، گزارشات فنی و سایر اسناد و مدارک چند رسانه‎ای در مرکز اسناد و کتابخانه دیجیتال به صورت Cloud نگهداری و به روز می‎گردند و اعضای کمیته می‎توانند از محتوای این آرشیو غنی بهره‎مند گردند.

اعضای محترم کمیته می‌توانند جهت دریافت 2500 مگابایت فضای ابری رایگان اینجا کلیک نمایند؛ این سرویس علاوه بر نسخه آنلاین امکان مدیریت، نگهداری و حفاظت از فایل‎های پر اهمیت را در انواع موبایل، تبلت و لپتاپ ارائه می‎نماید. جهت نصب برنامه دراپ باکس برای ویندوز اینجا، برای موبایل و تبلت‎های اندرویدی اینجا، برای آیفون و آیپد اینجا کلیک نمایید.

اعضای سایر کمیته‎های کمیته ملی سدهای بزرگ (IRCOLD) و سایر علاقه‎مندان به اطلاعات معرفی شده در مرکز اسناد و کتابخانه دیجیتال کمیته سد و مدیریت حوضه می‎توانند با کلیک روی منوی درخواست دسترسی به مرکز اسناد و کتابخانه دیجیتال کمیته سد و مدیریت حوضه، سند مورد نظر خود را درخواست نمایند.